Contact 

Neem contact op met één van onze organisatoren wanneer je meer wilt weten over ons festival op het gebied van communicatie, cultuur; theater, dans, muziek en kunsten, ecologie en duurzame economieën:

Projectmanagement en communicatie:

Agnes Audier 

agnes@votefestival.eu31 (6) 107 802 67

Vrijwilligerscoördinatoren:

Leon Korteweg & Lilian Meijntjes

leon@votefestival.eu - 31 (6) 37334366

lilian@votefestival.eu - 31(6) 31786310

Vibe of EcoSolutions:

Kathy Boomstra

Kathy@votefestival.eu - 31 (6) 307 112 03

Vibe of Economy:

Fredjan Twigt

fredjan@votefestival.eu - 31 (6) 547 631 57

Happy Earth Vibes:

Willem-Teun Groen

wt@votefestival.eu - 31 (6)174 450 84

Vibe of the Heart:

Roos Kanis

roos@votefestival.eu - 31 (6) 235 001 03

Cultural Vibes:

Agnes Audier

agnes@votefestival.eu - 31 (6) 107 802 67

Vibe of the Kids:

Judith van Lunsen

judith@votefestival.eu - 31 (6) 51292648

Vibe of the Earth I Bergen I 21 - 22 september 2019 I Bel direct: 31 (6) 107 802 67

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon