Contact 

Neem contact op met één van onze organisatoren wanneer je meer wilt weten over ons festival op het gebied van communicatie, theater, dans, muziek en kunsten, ecologie en duurzame economieën:

Projectmanagement en communicatie:

Agnes Audier 

agnes@votefestival.eu31 (6) 107 802 67

Vrijwilligerscoördinator:

Jose der Kinderen

Jose@votefestival.eu 

Vibe of EcoSolutions:

Kathy Boomstra

Kathy@votefestival.eu - 31 (6) 307 112 03

Vibe of Economy:

Fredjan Twigt

fredjan@votefestival.eu - 31 (6) 547 631 57

Happy Earth Vibes:

Willem-Teun Groen

wt@votefestival.eu - 31 (6)174 450 84

Vibe of the Heart:

Roos Kanis

roos@votefestival.eu - 31 (6) 235 001 03

Cultural Vibes:

Agnes Audier

agnes@votefestival.eu - 31 (6) 107 802 67

Vibe of the Kids:

Judith van Lunsen

judith@votefestival.eu - 31 (6) 51292648

Vibe of the Earth I Bergen I 18 & 19 september 2021 I contact: info@votefestival.eu31 (6) 107 802 67

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon